Nie tylko świąteczne! 😉

Zbliża się świąteczny czas, w którym obdarowujemy bliskich prezentami. Każdy chce, żeby obdarowana przez nas osoba czuła się wyjątkowo. Żeby prezent wywołał uśmiech na twarzy drugiej osoby. Dlatego proponujemy wybrać takie przedmioty, które będą jedyne w swoim rodzaju. Nie z scieciówki, ale od twórców i artystów.

Dlaczego?

Ręcznie tworzone prezenty są unikatowe. Nie ma dwóch takich samych, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie da się powtórzyć dokładnie tych samych ruchów. Na przykład ruchy pędzla, jak u Basia Art Vibes zawsze są inne. Obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo na myśl, że właśnie dostała przedmiot, który występuje na świecie w jednym egzemplarzu i właśnie to właśnie ten egzemplarz znajduje się w jej dłoniach.

Sztuka oraz obrazy lub we wnętrzach, w salonie lub w sypialni dodają ciepła, charakter oraz wypełniają puste przestrzenie na ścianie. To rownież forma dekoracji, ale również forma małego prestiżu lub powód do rozmów o artyście, o historii obrazu lub hisotrii zakupu.

Poniżej kilka prac, które dodadzą energii każdemy wnętrzu:

https://tworzesprzedaje.pl/listing/garden-in-27/
https://tworzesprzedaje.pl/listing/joy/

Wysoka jakość na wiele lat.

Każdy twórca stara się, by jego praca była wykonana jak najlepiej. W każdy detal wkłada on wiele serca i kretywności, ponieważ większość twórców zajmuje się swoim zawodem z pasji, jak Erinaco.

Co więcej: ta precyzja w każdym calu sprawia, że każdym przedmiotem tak wykonanym można cieszyć się przez długie lata!

Poniżej kilka przedmiotów, które zapierają dech w piersiach:

https://tworzesprzedaje.pl/listing/turkusowa-glebia/
https://tworzesprzedaje.pl/listing/lawa/

Wsparcie lokalnego biznesu.

Lokalny patriotyzm jest bardzo ważny. Dzięki temu, pomagamy rozwijać nasz rodzimy rynek, a wydane pieniądze zostają w państwie, w którym żyjemy.

Dodatkowo mamy realny wpływ na rozwój sztuki, designu oraz artysty. Kraje zachodnie już dawno postawiły na wzrost świaodmości społeczeństwa w zakresie projektowania. Niech nas też powoli rozkwita myśl, że możemy mieć ładne, solidne rzeczy wykonane w Polsce, aniżeli sciągane masowo z Chin, czy innych krajów. Warto więc zainteresować się takimi markami jak Emilia Jaśkiewicz Art, która nie dość, że tworzy piękne obrazy, to może przenieść je nawet na ubrania!

Poniżej znajdzie się coś dla miłośników sztuki oraz mody:

https://tworzesprzedaje.pl/listing/caught-life/
https://tworzesprzedaje.pl/listing/malowanie-na-ubraniach/

Personalizacja jest możliwa!

Twórcy swoje prace tworzą często indywidualnie. Nie są nastawieni na sprzedaż masową, a dobrze wykonane artykuły jednostkowe. Ponadto każdy cieszy się z prezentów stworzonych specjalnie dla niego. Np. z portretu od M.K. Arts.

https://tworzesprzedaje.pl/listing/portrety-rodzinne/
https://tworzesprzedaje.pl/listing/zwierzeta-format-a4/

To tylko kilka przykładów.


Więcej świetnych przedmiotów na prezenty znajdziecie tutaj w pozostałych ogłoszeniach.

Warto tu zaglądać po inspiracje. Jeśli już masz przygotowany prezent na święta, na pewno znajdziesz tu coś na kolejne okazje:

urodziny,

imieniny,

rocznicę

czy parapetówkę!


Tymczasem portal tworzesprzedaje.pl życzy Wszystkim artystom, twórcom oraz klientom spokojnych i wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!Udostępnij:

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.


Deprecated: Funkcja WP_Scripts::print_inline_script jest przestarzała od wersji 6.3.0! Zamiast jej proszę użyć WP_Scripts::get_inline_script_data() or WP_Scripts::get_inline_script_tag(). in /home/host190438/domains/tworzesprzedaje.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078