Funkcja Kup Teraz Zamysłem przy wdrożeniu i budowaniu Portalu było to, aby ułatwić Twórcom pokazanie swoich prac oraz spojrzeć biznesowo na sztukę i design. Chcemy, aby artyści mogli sprzedawać swoje prace odbiorcom. Po kilku miesiącach pracy udało nam się zrealizować krok milowy w rozwoju Serwisu tworzesprzedaje.pl – wdrożenie funkcji umożliwiającej kupowanie prac i produktów.

Czym jest ta funkcja Kup Teraz?

To system realizacji zamówień i zawierania Umów między Twórcą a Użytkownikiem. To oznacza, że nie musisz tworzyć własnego sklepu internetowego, wystarczy, że dodasz opcję Kup Teraz do swojego ogłoszenia.

Proces zakupowy:

W momencie kiedy osoba będzie zainteresowana zakupem produktu lub usługi będzie zobowiązana do zapłaty kwoty umieszczonej w ogłoszeniu. Środki zostaną zdeponowane na koncie bankowym Serwisu. W momencie zaksięgowania wpłaty Twórca otrzymuje zamówienie na swoim panelu i jest zobowiązany do wysłania gotowego dzieła, produktu lub jego przygotowania według ustaleń z kupującym.

Po zrealizowaniu zamówienia, gdy kupujący już je otrzyma, powinien potwierdzić, że wszystko jest w porządku. Wtedy kwota określona w danym zamówieniu ukaże się w panelu Twórcy jako Saldo. Twórca ma możliwość wypłaty środków z Salda na swoje konto bankowe poprzez wysłanie prośby z Panelu zamówień według zapisów w Regulaminie.

Na chwilę obecną nie ma opcji wysyłki przez Serwis, dlatego radzimy uwzględnić koszty wysyłki w cenie ogłoszenia. Dane wysyłki według danych z Zamówienia Klienta. Mamy nadzieję, że taka forma realizacji artystycznych spodoba się Wam się spodoba. Mamy nadzieję, że razem z nami będziesz brać czynny udział w docenianiu twórczości artystycznej.

Korzyści korzystania z funkcji Kup teraz

Dla Twórcy:

Pełna Kontrola nad zamówieniem i jego realizacją Pewne transakcje i zdecydowani klienci na zakup Brak opłat za sprzedaż Statystyki zamówień i prac do zrealizowania w Panelu Twórcy / Sprzedawcy Użyj Portalu jako finalizacji swojej twórczości promowanej w mediach społecznościowych Prosty sposób na sprzedaż i realizację wymarzonych projektów

Dla Użytkownika:

Ułatwiony dostęp do sztuki oraz Twórców Bezpośredni kontakt z Twórcami Brak opłat za zakup Użytkownik buduje swój realny katalog inwestycyjny z dziełami sztuki Możliwość odsprzedaży dzieła na Portalu zakupionego przez Serwis.

Udostępnij:

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.