Przeglądanie Ogłoszeń

Osoby niezarejestrowane w Serwisie mogą przeglądać dodane Ogłoszenia, a zarejestrowani Użytkownicy mogą ponadto komentować, dodawać do ulubionych oraz kontaktować się z innymi Użytkownikami/Twórcami.

Przeglądanie profili Twórców

Każda osoba mająca dostęp do Internetu, może odwiedzić nasz Portal tworzesprzedaje.pl, dzięki któremu dostaje dostęp do nieustannie powiększającej się bazy Twórców i Artystów z Polski i nie tylko.

Rejestracja i utworzenie Konta Użytkownika

Załóż konto na Portalu jako Użytkownik, aby móc w pełni korzystać z wszystkich funkcji, które oferuje Serwis tworzesprzedaje.pl. Jako osoba niezalogowana, możesz wyłącznie przeglądać prace oraz Twórców, natomiast nie możesz się z nimi skontaktować, napisać opinii lub zrealizować zamówienia.

Nie zwlekaj i załóż konto przez Portal, Facebook lub LinkedIn. Ciesz się pełną funkcjonalnością Serwisu w branży kreatywnej.

Dodawanie ogłoszeń

Dodawaj ogłoszenia artystyczne i kreatywne za darmo. Realizuj zamówienia poprzez Serwis. Dodając ogłoszenie automatycznie trafiasz do grupy Użytkowników jako Twórca.

To wygodna forma pozwalająca na budowę swojego portfolio, monetyzację swojego rzemiosła, talentu czy hobby. W łatwy sposób możesz pokazać to, co aktualnie oferujesz: produkty, prace czy usługi.

Jeden przycisk = wiele możliwości!

Wyszukiwanie ogłoszeń

Znajdź to czego szukasz w wyszukiwarce Serwisu. Możesz znaleźć swojego ulubionego Twórcę lub to co aktualnie Cię interesuje np. abstrakcja, prezent na ślub.

To intuicyjna funkcja, która zdecydowanie ułatwi Ci poruszanie się po Serwisie.

Dodawanie ogłoszeń do Ulubionych

Spodobało Ci się jakieś ogłoszenie na Portalu? Dodaj je do Ulubionych klikając w serduszko. Buduj swoją bazę przedmiotów, które przypadły Tobie do gustu.

Ulubieni Twórcy i ich prace pod ręką!

Ogłoszenia dodane do Ulubionych pojawią się w Twoim profilu Użytkownika i będziesz mieć do nich dostęp dopóki będą aktualne. Wracaj do nich kiedy chcesz, dopóki nie znikną z Portalu.

Odpowiedzi na ogłoszenia

Możesz odpowiedzieć na każde ogłoszenie, które Twórca umieścił w Serwisie. To oznacza, że możesz dopytać o więcej szczegółów dotyczących danego ogłoszenia. Twórca otrzyma dane zapytanie z odniesień do konkretnego zamówienia.

Masz problem z wytłumaczeniem o co dokładnie Ci chodzi? Nie martw się! Możesz w zapytaniu dołączyć zdjęcie.

Drogi Twórco stawiamy na jak najlepszą komunikację między Tobą, a osobą zainteresowaną Twoim ogłoszeniem. Rozwiązuj problemy Użytkowników, w celu uniknięcia niedomówień podczas realizacji ogłoszenia lub procesu sprzedażowego.

Opinie do ogłoszeń

Jeśli spodobało Ci się ogłoszenie lub chcesz napisać opinię to śmiało, zrób to. Nie tolerujemy hejtu i mowy nienawiści, dlatego liczymy na pozytywne opinie lub konstruktywną krytykę.

Jeśli oferta się powiela to napisz o zrealizowanym zamówieniu z ogłoszenia w celu budowania dobrych relacji między Użytkownikami.

Każda opinia pomoże zarówno Twórcy jak i innym Użytkownikom, którzy zastanawiają się nad danym dziełem czy usługą.

Zgłaszanie ogłoszeń

Jeśli uważasz, że dane Ogłoszenie narusza Regulamin lub jest niestosowne, zgłoś je. Na każde zgłoszenie od razu reagujemy i je sprawdzamy. Każde Twoje zgłoszenie ma znaczenie, bo Portal jest tworzony dla wszystkich i przez wszystkich.

Obserwuj Twórców

Ta funkcja pozwala obserwować Twórców. Ilekroć dany Twórca umieści nowe ogłoszenie, Ty będziesz o tym wiedzieć w pierwszej kolejności! Ogłoszenia od obserwowanych przez Ciebie Twórców pojawią się w sekcji Obserwujesz w Panelu Użytkownika.

Wysyłaj wiadomości

Bądź w stałym kontakcie z Twórcami i Artystami! Jeśli masz jakieś spostrzeżenia lub najzwyczajniej podziwiasz warsztat i talent autora, to napisz to i wyślij. To wewnętrzny komunikator między Użytkownikiem, a Twórcą. Rozmowy są dostępne w Twoim Panelu Użytkownika w sekcji Wiadomości. Prowadź korespondencje, wysyłaj zdjęcia i inspiracje.

Udostępnij

Razem mamy wielką moc! A Internet tylko pomaga nam jej używać. Jeżeli podoba Ci się jakieś ogłoszenie, śmiało podziel się nim ze znajomymi! Chcesz pokazać innym Twórcę, który wykonał dla Ciebie coś wyjątkowego? Nic prostszego, kliknij na przycisk udostępnij i podziel się z innymi.

Socialmedia i linki zewnętrzne

Wiemy, że każdy prowadzi różne profile w mediach społecznościowych oraz promuje swoją twórczość na wiele sposobów. Masz konto na Instagramie? Wrzuć link do niego, Masz konto na Facebooku? Nie zwlekaj wrzuć link. Nagrywasz filmiki na TikToka? Pokaż to innym. Masz kanał na YouTube? Niech inni zobaczą co i jak tworzysz. Posiadasz własną stronę internetową? Spoko możesz odsyłać tam Użytkowników.

Dzielimy się przestrzenią dla Twórców, więc również dziel się tym co Tworzysz na swój sposób.

Kup teraz

To system realizacji zamówień i zawierania Umów między Twórcą a Użytkownikiem. To oznacza, że nie musisz tworzyć własnego sklepu internetowego, wystarczy, że dodasz opcję Kup Teraz do swojego ogłoszenia.

Udostępnij:

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.