Drogi Twórco chcemy, abyś mógł zarządzać swoimi zamówieniami, dlatego przedstawiamy informacje dotyczące Asystenta zamówień. To funkcja powiązana z inną funkcją Kup Teraz, dzięki której Użytkownicy mogą kupić Twoje prace, produkty lub usługi.

1) PANEL INFORMACYJNY

Każdy Twórca, który dodał ogłoszenie posiada Panel Informacyjny. Znajdują się w nim informacje dotyczące zamówień, posiadanych środków w Saldzie Twórcy, które są zdeponowane na koncie bankowym Serwisu, wykres zarobionych pieniędzy w stosunku do ilości zamówień, historię wypłaconych środków Salda Twórcy na prywatne, zweryfikowane konto bankowe.

Twórca ma przejrzyste informacje dotyczące realizacji swoich zamówień. To osobisty Asystent, który ułatwi Zarządzanie Twórczością.


2) OTRZYMYWANIE ZAMÓWIEŃ 

Gdy Kupujący wybierze i opłaci Twój produkt, pracę lub usługę z ogłoszenia, to pojawi się informacja o nowym zamówieniu w zakładce OTRZYMANE ZAMÓWIENIA. To oznacza, że Użytkownik zamówił produkt, pracę artystyczną lub oczekuje na wykonanie usługi z Ogłoszenia wg. zawartej Umowy między Stronami.

Twórca zauważy powiadomienie w swoim Panelu Informacyjnym – czerwony kropka z ilością zamówień, które czekają do realizacji.


3) REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Status W TRAKCIE REALIZACJI – oznacza, że Zamówienie jest opłacone, a Twórca może przystąpić do jego realizacji wg ustaleń z Kupującym. 

Twórca może rozpocząć czynności związane z pakowaniem produkty, rozpoczęciem czynności związane z realizacją pracy na zamówienie lub rozpocząć wykonywanie usługi zgodnie z dodanym Ogłoszeniem oraz zawartej Umowy z Kupującym.

Klikając w ikonę po prawej stronie obok numeru Zamówienia, przejdziesz do szczegółów i dokładnych informacji dotyczących danego Zamówienia.

Informacje dotyczące Zamówienia, które otrzyma Twórca:

  • numeru zamówienia 
  • osoby, która złożyła zamówienie z ogłoszenia 
  • status zamówienia 
  • nazwę produkty, pracy lub usługi oraz ilość do wykonania
  • uwagi do zamówienia 
  • kwota zamówienia 
  • kwotę końcową 
  • dane Zamawiającego oraz adres rozliczeniowy / wysyłki

Twórca może skontaktować się z Kupującym, aby doprecyzować szczegóły lub poinformować o realizacji Zamówienia.

POTWIERDZENIE ZREALIZOWANEGO ZAMÓWIENIA

Jeśli Twórca zrealizuje zamówienie, Kupujący ma obowiązek Potwierdzenia Realizacji kompletnego Zamówienia niezwłocznie po otrzymaniu produktu, pracy lub realizacji usługi.

Widok panelu Kupującego przy Potwierdzeniu Zamówienia:

Jeśli Kupujący kliknie “POTWIERDZAM ZAMÓWIENIE” oznacza, że nie ma zastrzeżeń i potwierdza realizację Twojego zamówienia.

Po potwierdzeniu Zamówienie Twórcy jest ZAKOŃCZONE I KOMPLETNE!


4) ZREALIZOWANE ZAMÓWIENIE

GRATULACJE! Przebieg Zamówienia był pozytywny.

Status zamówienia zmienia się u Kupującego na Zrealizowane

Widok panelu Kupującego:

W Panelu Informacyjnym Twórcy status Zamówienia również zmienia się na Zrealizowane. To oznacza, że Kupujący jest zadowolony i nie ma zastrzeżeń.

Widok Panelu Informacyjnego w Asystencie Zamówień Twórcy:

Twórca widzi w Panelu Informacyjnym wszystkie swoje Zamówienia oraz ich statusy. 


5) SALDO TWÓRCY

To wirtualny portfel z środkami, które Twórca uzyskał dzięki realizacji Zamówień zgodnych z zawartymi Umowami między Kupującymi. Środki na Saldzie Twórcy pojawią się po zrealizowanym Zamówieniu, które zostało potwierdzone przez Kupującego.


6) WYPŁATA ŚRODKÓW Z SALDA TWÓRCY 

Twórca, aby wypłacić środki z Salda musi wysłać informację do Serwisu związaną żądaniem wypłaty środków ze swojego Salda Twórcy.

Po kliknięciu Wypłacam środki z Salda pojawi się informacja o tym jaką kwotę Twórca chce wypłacić z Salda Twórcy, tzn. jakie środki mają zostać przelane na jego zweryfikowane konto bankowe.

Minimalna kwota wypłaty to 200 zł. Kwoty poniżej są wypłacane zgodnie z Regulaminem funkcji “Kup teraz”. Twórca jest zobowiązany do podania kwoty wypłacanych środków, wybrania metody wypłaty (przelew tradycyjny na konto bankowe), numer konta bankowego, które zostało zweryfikowane przelewem testowym.

Twórca potwierdza wypłatę środków na zweryfikowane konto bankowe z Salda Twórcy przyciskiem Wypłacam środki z Salda

Twórca może podejrzeć zlecenia wypłat środków z Salda w zakładce WYPŁACONE Z SALDA


7) STATUS WYPŁATY ŚRODKÓW

W TOKU – oznacza, że Serwis otrzymał zlecenie wypłaty i jest w trakcie jej realizacji zgodnie z Regulaminem 

Twórca może anulować prośbę o wypłatę środków, natomiast jeśli rozpocznie się proces transakcyjny, to ta czynność nie zostanie uwzględniona przez Serwis.  Gdy transakcja zostanie dokonana, a systemy bankowe zaksięgują przelew, to status Wypłaty z Salda zmieni się na zrealizowany.

Zdeponowane środki powinny trafić na zweryfikowane konto bankowe Twórcy zgodnie z operatorem bankowym w ciągu kilku dni roboczych.

W Panelu Informacyjnym w Saldzie Twórcy pojawi się kwota pomniejszona o kwotę wypłaconych środków Salda Twórcy.

Udostępnij:

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.


Deprecated: Funkcja WP_Scripts::print_inline_script jest przestarzała od wersji 6.3.0! Zamiast jej proszę użyć WP_Scripts::get_inline_script_data() or WP_Scripts::get_inline_script_tag(). in /home/host190438/domains/tworzesprzedaje.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078