Czas wypełnić niszę w świecie artystycznym i biznesowym. 

Zapraszamy do nowego miejsca, w którym łączymy te światy. Zobacz co powstało z fuzji artyzmu, pomysłu i ciężkiej pracy! 

Dzieło sztuki – pierwsze co przychodzi na myśl to muzeum, galeria sztuki, wystawy, wernisaże itp. Sztuka kojarzona jest z czymś niedostępnym, bardzo drogim oraz z osobami, które posiadają miliony na koncie. Czas zmienić świadomość i myślenie, że sztuka jest czymś nieosiągalnym. Pomyśl, że teraz możesz mieć dzieła sztuki w zasięgu ręki. Serio! Obrazy, rzeźby, produkty handmade, sztukę cyfrową – to wszystko w jednym miejscu w naszym Serwisie.

W jednym miejscu znajdziesz wielu Twórców oferujących swoje prace i rzemiosło. Przedmioty nadają się do wyposażenia wnętrz, do ozdoby mieszkania, domu, czy nawet ogrodu. Przedmioty, które są wykonane ręcznie przez Artystów i Twórców wkładających całe serce i umiejętności w ich wytworzenie!

Tworzysz? Sprzedaj! – proste główne przesłanie Serwisu. 

Start up jest odpowiedzią na wiele potrzeb twórczych i biznesowych, miejscem dla osób, które szukają czegoś wyjątkowego, ale również miejscem dla osób, które oferują wartość artystyczną. Wszystkie ogłoszenia są sprawdzane i moderowane. Portal jest w Start Up’em, ponieważ są wdrażane różne funkcje tj. wysyłanie wiadomości, sprawdzanie statystyk, realizacja zamówień itp.

WIZJA

Chcemy aby Portal stał się miejscem dla społeczności Twórców i pasjonatów sztuki. Zapewniamy stały rozwój Portalu w oparciu o potrzeby i sugestie Użytkowników. Portal jako narzędzie sprzedaży i promocji.

Bądź w kontakcie z ulubionymi Twórcami i Artystami.

MOŻLIWOŚCI

Jako Twórca możesz przedstawić swoją ofertę sprzedażową i usługową oraz dokonać jej realizacji z Klientem.

Jako Odbiorca masz dostęp do bazy polskich Twórców, ich usług i produktów. Szukasz kogoś do współpracy? Portal ułatwia znalezienie i skontaktowanie się z różnymi Twórcami poprzez funkcję wysyłania wiadomości oraz bezpieczne realizowanie zamówień artystycznych.

KORZYŚCI

Założenie konta, dodawanie ogłoszeń oraz realizacja zamówień jest za darmo!

Darmowa i łatwa w obsłudze przestrzeń dla Twórcy, która może służyć również za portfolio lub sklep internetowy. Wsparcie naszego zespołu na każdym kroku. Pewność, że na Portalu znajdziesz produkty od profesjonalnych Twórców.

Przyjazna przestrzeń do tworzenia społeczności, której wspólnym mianownikiem jest pasja do sztuki oraz świadomość biznesowa.

Udostępnij:

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.


Deprecated: Funkcja WP_Scripts::print_inline_script jest przestarzała od wersji 6.3.0! Zamiast jej proszę użyć WP_Scripts::get_inline_script_data() or WP_Scripts::get_inline_script_tag(). in /home/host190438/domains/tworzesprzedaje.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 6078